14. ročník Květnové výzvy Do práce na kole

Do práce na kole „Do práce na kole“ je celostátní kampaň, jejímž cílem je motivovat lidi k využívání jízdního kola jako dopravního prostředku při cestě do a ze zaměstnání.

Datum konání: 1. 5. 2024 - 31. 5. 2024 začátek od 06:00

Místo konání:

Typ akce: sport, aktivní vyžití

Organizátor: Město Přeštice + AutoMat z.s.

Doba trvání: 30.7 dní

Město Přeštice usiluje o zlepšení dopravní situace ve městě a chce podpořit zdravý životní styl, a proto se letos poprvé do této iniciativy aktivně připojuje a přijímá Květnou výzvu.

Zapojit se můžete jednoduše - stačí do 30. dubna zaregistrovat svůj tým na www.dopracenakole.cz. Každý tým může mít až 5 členů. V rámci jednoho zaměstnavatele můžete vytvořit více týmů a soutěžit tak mezi sebou.

Dopravujte se od 1. do 31. května 2024 do práce na kole, koloběžce, kolečkových bruslích, pěšky nebo poklusem. Podpoříte svoji fyzičku a společně přispějeme k lepšímu ovzduší a kvalitě života v našem městě.

Registrace: www.dopracenakole.cz

FB skupina: „Do práce na kole – Přeštice